Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Laporte : "Musimy wygrać z Hoffenheim"
2 października 2018; 17:10, jajcarz1998

Aymeric Laporte na konferencji prasowej powiedział , że kluczowe jest pokonanie  Hoffenheim. The Citizens zamykają grupę F  po przegranej z Lyonem w kolejce pierwszej. Mając do dyspozycji jeszcze pięć gier, City ma mnóstwo czasu, by wrócić na właściwe tory - ale francuski reprezentant mówi, że powrót do domu z pustymi rękami nie jest rozwiązaniem. "To nie jest świetny początek,  przegrać swój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów", powiedział Laporte. "Mamy drużynę zdolną do wygrywania ważnych trofeów, a Liga Mistrzów jest jedną z nich. Będziemy nadal pracować, aby tam dotrzeć i przejść całą drogę". 

 Jesteśmy Manchesterem City - jesteśmy zespołem, który jest w stanie pokonać każdego rywala , jesteśmy konkurencyjni. Mamy zespół, który jest w stanie wygrać każdą grę, w którą gramy, więc każda gra jest dla nas ważna. "Nie trzeba dodawać, że remis lub porażka to dla nas wynik negatywny. Oczywiście, wygrywanie nie zawsze jest możliwe, będą dni, w których nie pójdzie po twojej myśli, ale musimy być naprawdę wymagający wobec siebie, ponieważ mamy najlepszych graczy i wiele się od nas oczekuje. 

 

Źródło: https://www.mancity.com/


KOMENTARZE(1)
Laporte będzie miał okazję na boisku "wcielić słowo w czyn", skoro wybiega w podstawowej jedenastce. Swoją drogą, to wyszedł bardzo dobry transfer City i to trochę nawet przeszedł z małym rozglosem, bo wszyscy jeszcze mówili w styczniu o upadku transferu Sancheza
2 października 2018; 18:37