Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Kompany odpowiada kibicom Liverpoolu
29 marca 2018; 13:49, Ambiwalentny

Już jakiś czas temu słyszeliśmy o planie kibiców Liverpoolu, który zakładał "zgotowanie" piłkarzom Manchesteru City gorącego powitania na Anfield w trakcie pierwszego spotkania ćwierćfinałowego w Champions League. W temacie "niespodzianki" fanów The Reds wypowiedział się Vincent Kompany, a jego przesłanie spodobało się wielu kibicom Obywateli.

Kibice Liverpoolu planowali przygotowanie "trenerskiego pozdrowienia" który polegałoby na wykorzystaniu bomb dymnych, flar oraz specjalnych pocisków, które byłyby wystrzeliwane w busa drużyny przyjezdnej oraz podczas drogi piłkarzy Manchesteru City na stadion.

Pep Guardiola podkreślał wcześniej, iż jedyna ligowa porażka The Citizens związana była z tym, że na jego piłkarzy mocno wpłynęła atmosfera Anfield, co utrudniało im grę. Vincent Kompany, który jest weteranem w szatni Obywateli nie uważa jednak, by takie powitanie ze strony kibiców The Reds miało wystraszyć piłkarzy i przeszkodzić w skutecznej grze.

- Na tym poziomie jest to część futbolu, myślę, że będzie dobrze- stwierdził Belg.

-Wszyscy widzą, jaką formę prezentuje Liverpool. Jest to zespół, który pracuje bardzo ciężko; mają wielu piłkarzy, którzy strzelają bramki i nie są to wyłącznie ich największe gwiazdy.

- Zdecydowanie poprawili grę w defensywie. Ta drużyna przeszła sporą metamorfozę względem tego jak prezentowali się na początku sezonu i widać to w meczach, które ostatnie rozgrywali. Dlatego właśnie cieszę się, że mierzymy się właśnie z nimi. Tak samo dużo można przecież powiedzieć o nas

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(3)
Oby tym razem City było zwycięskie na Anfield :)
30 marca 2018; 01:42
Mam nadzieję że nasi pokażą im miejsce w szeregu
29 marca 2018; 16:57
Tak jest nie ma co się bać ,tylko trzeba pokazać wszystkim ze to nas powinni unikać jak ognia :-) mam nadzieję że na Etihad podczas rewanżu nasi kibice też przygotują w odwecie jakaś "niespodzianke " :-D:-D:-D
29 marca 2018; 16:49