Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Klub apeluje do kibiców
6 kwietnia 2018; 12:49, Ambiwalentny

Dla Manchesteru City sprawa priorytetową jest na chwilę obecną skupienie się w pełni na rewanżowym spotkaniu z Liverpoolem. Zadanie jest piekielnie trudne, bowiem do odrobienia strat Obywatele muszą strzelić przynajmniej 3 bramki. Każdy detal może być istotny, w związku z czym klub wystosował do kibiców Manchesteru prośbę, by ci nie dali się ponieść emocjom w derbowym meczu z Manchesterem United.

W przypadku zwycięstwa nad Manchesterem United, piłkarze Guardioli będą mogli już celebrować zdobycie mistrzowskiego tytułu, gdyż na 6 kolejek przed końcem mieliby nad ekipą Jose Mourinho aż 19 punktów przewagi. Włodarze The Citizens obawiali się, iż fani mogliby chcieć celebrować zdobycie mistrzostwa wbiegając na murawę stadionu, a to z kolei mogłoby doprowadzić do jej dewastacji. Klub ma świadomość, że stadion na rewanżowy pojedynek w ćwierćfinale Ligi Mistrzów musi być przygotowany perfekcyjnie, więc wystosował do kibiców prośbę, by ci nie wbiegali na boisko po końcowym gwizdku arbitra.

W przypadku zapewnienia sobie mistrzostwa już w tej kolejce, piłkarze planują odbyć symboliczną rundkę dookoła stadionu i podziękować kibicom za wsparcie. Prezentacja pucharu mistrzowskiego mogłaby się odbyć 6 maja po meczu z Huddersfield, który został juz zaplanowany na godzinę 14:30

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(3)
Zobaczymy jak to będzie :)
7 kwietnia 2018; 12:54
Powinni im pozwolić wbiec po meczu z Live i zdewastować nerwy ich piłkarzy albo dopłacić się i zrobić to samo z ich autokarem. Zobaczyliśmy jak by wtedy zagrali. Live sportowo nie dorównuje nam. Choćby ostatni mecz. Najpierw kibice później wszystko rzucili na pierwszą połowę a w drugiej już mogli się tylko bronić. Taktyka właściwa jak było widać bo nasi nic nie ugrali choć powinni. Nie wiem co mieli w głowach ale widać było że nie są skoncentrowani. Szczególnie było to widać w pierwszej połowie. Myślę że opłacenie się kibiców tak samo wyprowadziło by ich z równowagi jak naszych. Jeśli nie to było powodem to już nie wiem co to było.
6 kwietnia 2018; 18:12
Chyba dewastacji piłkarzy United:-D
6 kwietnia 2018; 14:16