Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Jesus: Każdy z nas powinien gonić za marzeniami
28 marca 2018; 14:58, Ambiwalentny

W meczu z Niemcami Gabriel Jesus strzelił swoją 9 bramkę dla reprezentacji i podzielił się z dziennikarzami wyznaniem, co motywuje go do nieustającej pracy na treningach i walki na boisku.

Sezon 2017/18 jest zdecydowanie przełomowym w karierze młodego Brazylijczyka. Choć opuścił on część meczów z uwagi na poważną kontuzję, to w spotkaniach, w których występuje daje z siebie 110% i wprawia kibiców w zachwyt. Po spotkaniu z reprezentacją Niemiec, Jesus został zapytany przez dziennikarzy o symboliczne zdjęcie, przedstawiające go jako młodego chłopca w trakcie malowania ulic w Sao Pulo w barwach narodowych.

Brazylijczyk odparł, że fotografia wciąż inspiruje go, przypominając skąd pochodzi i jakie snuł marzenia jako młody chłopiec.

- Moje dzieciństwo nie różniło się zbytnio od innych chłopców w Brazylii, którzy nie byli piłkarzami. Wspominam je bardzo dobrze dzięki mojej mamie, która zapewniała mi jedzenie i dach nad głową. Dzięki temu mogłem cieszyć się nim.

- Kiedy wracam wspomnieniami do przeszłości i oglądam stare zdjęcia, czuję się jeszcze bardziej zmotywowany.

- Każdy z nas powinien gonić za marzeniami. Przyznaję jednak, że często rozczula mnie to i robię się emocjonalny.

- Kiedy wracam do domu, kładę swoją głowę na poduszce i otwieram stare albumy ze zdjęciami. Sprawia mi to przyjemność.

- Jeśli cofnę się 4 lata wstecz i spojrzę na to co już osiągnąłem, to napawa mnie to dumą. Jestem bardzo szczęśliwy z powodu tego do czego doszedłem, oraz że mam zaszczyt nosić w reprezentacji koszulkę z numerem 9.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mirror.co.uk


KOMENTARZE(4)
Pewnie się będę powtarzać ale Transfer Jesusa to strzał w dziesiątkę :)
30 marca 2018; 01:39
Rzeczywiście zdjęcie nie było aktualne. Już poprawione :)
28 marca 2018; 21:51
Ja tu widzę też Neymara, który leczy kontuzje. Może to tylko moje przypuszczenia ale chyba te zdjęcie nie jest z wczoraj.
28 marca 2018; 19:41
Ja tu widze Jesusa z numerem 11 na koszulce a nie 9 wiec chyba ktos cos namieszal. Ale fakt fajnie ze jest z nami w City.
28 marca 2018; 16:52