Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Gündogan: W listopadzie, grudniu i styczniu sezon rozpocznie się na dobre
7 listopada 2017; 19:02, MCFC89

Pomocnik Manchesteru City, Ilkay Gündogan który przebywa obecnie na zgrupowaniu narodowej reprezentacji, wyznał że jest pod ogromnym wrażeniem gry swojej drużyny w początkowej fazie sezonu.

Reprezentant Niemiec zastrzegł jednak, że najtrudniejszy moment sezonu dopiero przed drużyną Obywateli i musi ona zachować wysoką formę i tempo z początku rozgrywek.

- Możliwe, że Pep Guardiola ma największy udział w naszej dobrej grze. Znajduje rozwiązania taktyczne dla każdego przeciwnika i każdej sytuacji i dba o każdy szczegół. Dzięki temu wszystko jest dla nas o wiele łatwiejsze - powiedział Gündogan.

- Być może międzynarodowa przerwa przychodzi dla nas w odpowiednim momencie, ponieważ ostatnie mecze były dla nas nieco cięzsze niż na początku sezonu - ale przeciwnicy też byli trudniejsi.

- Teraz musimy mieć nadzieję, że wszyscy gracze wrócą zdrowi po grze w reprezentacjach i wszystko zaczynie się od początku.

- W listopadzie, grudniu i styczniu, sezon tak naprawdę się zaczyna, w tym czasie czeka nas wiele gier. Musimy udowodnić, że nie spoczęliśmy na dobrym starcie, że mamy wyjątkowo dobry skład i gramy w niekonwencjonalny sposób. To jest nasz cel.

- Jest kilka zespołów, które są w stanie nas zatrzymać - przede wszystkim my sami. W tej chwili wszystko układa się dobrze, ale musimy trzymać wysokie tempo.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(1)
Obyśmy ,,nie spuchli" i dalej odnosili zwycięstwa :)
8 listopada 2017; 15:05