Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Guardiola: Zagraliśmy na podobnym poziomie jak przez cały sezon
22 kwietnia 2018; 22:28, MCFC89

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola był pod wrażeniem profesjonalizmowi swojej drużyny, po tym jak pokonała ona Swansea City w niemal perfekcyjnym stylu.

Trener City stwierdził, że utrzymanie koncentracji jest wyzwaniem, w momencie, kiedy cel, jakim było zdobycie mistrzostwa Anglii został już osiągnięty.

Mimo wszystko Manchester City stanął na wysokości zadania i zaaplikował rywalowi pięć bramek zdobytych przez Davida Silvę, Raheema Sterlinga, Kevina De Bruyne'a, Bernardo Silvę i Gabriela Jesusa.

- Ważną rzeczą jest nasza gra, ponieważ graliśmy na podobnym poziomie jak w całym tym sezonie.

- Swansea przegrała tylko trzy mecze z Carlosem Carvalhalem w roli trenera i nie gra się łatwo przeciwko nim. Atakowaliśmy naprawdę dobrze.

- Wspaniale jest patrzeć, jak nasi fani cieszą się naszą grą, dlatego chcemy grać dobrze.

- W piłce nożnej wciąż trzeba się poprawiać, a rekordy pomagają utrzymać koncentrację graczy.

- Ważne jest, aby zakończyć sezon tak, aby wprowadzić naszych fanów w dobry nastrój. Teraz mamy dwa dni wolne, a potem przygotowujemy się do starcia z West Hamem. Chcemy zakończyć sezon w dobry sposób, szczególnie u siebie.

- Fani zareagowali dziś niesamowicie, a to dla nas wiele znaczy. Jesteśmy uczciwym i skromnym zespołem, jeśli chodzi o sposób, w jaki gramy i jak sobie radzimy. Ludzie zdają sobie z tego sprawę i dlatego są blisko nas. Kiedy gramy dobrze, jesteśmy bliżej. Im lepsze są nasze występy, tym bliżej jesteśmy naszych fanów.

- Moim zdaniem Kevin De Bruyne jest najlepszym zawodnikiem pod względem ciągłości, grając co trzy dni we wszystkich rozgrywkach.

- Może są piłkarze, którzy mają lepsze liczby, ale w tym sezonie był najlepszy. To moje zdanie.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(2)
Chyba powinno być na podobnym poziomie ;D
23 kwietnia 2018; 00:07
Na podobnym sezonie jak cały sezon? Chyba coś się zepsuło :D
22 kwietnia 2018; 22:55