Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Guardiola: Wiemy co musimy zrobić
9 kwietnia 2018; 22:13, MCFC89

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola pojawił się w poniedziałek na konferencji prasowej przed rewanżowym meczem ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Liverpoolem.

Hiszpański opiekun City poinformował, że jego zespół ma świadomość, co musi zrobić, aby odrobić straty z pierwszego meczu.

- Wiemy, co musimy zrobić - spróbować zaatakować, aby przerwać kontratak, co pokazaliśmy nawet w ostatnim meczu. Jesteśmy w stanie stworzyć wiele okazji, nawet w ciągu kilku minut.

- Jeśli będziemy spójni i nie będziemy się poddawać, możemy stworzyć w krotki czasie kilka sytuacji.

- Nie wydaje mi się, abyśmy mówili zbyt dużo o motywacji. Sposób, w jaki graliśmy przez cały sezon, pokazał, co chcemy zrobić. Mój zespół jest niezwykły, mój zespół nie jest porównywalny z wieloma innymi, ponieważ jest najlepszy. Bez względu na to, co stanie się tutaj do końca sezonu, cieszę się z bycia menedżerem tego zespołu.

- Nawet trzy dni temu, ilość szans, jakie stworzyliśmy w meczu z Manchesteru United pokazała nasza siłę. Powinniśmy jednak bronić się trochę lepiej - ale żeby dobrze się bronić, trzeba szybciej reagować.

- Cieszę się, że przegraliśmy z Manchesterem United tak jak przegraliśmy. Nie lubię przegrywać, ale sposób, w jaki graliśmy nawet przegrywając 2:3, pokazał, że potrafimy zareagować w świetny sposób.

Źródło: www.uefa.com / Foto: www.uefa.com


KOMENTARZE(4)
Zobaczymy jak to będzie...Trzeba wierzyć
10 kwietnia 2018; 19:25
Tydzień temu też wiedzieliśmy co zrobić i wyszło jak wyszło. Mimo wszystko wierzę w awans.
10 kwietnia 2018; 11:00
A co trzeba zrobić? Strzelić 4 bramki i nie stracić żadnej =)
10 kwietnia 2018; 07:49
Co ma mówić, ja też wieżę że mecz jest otwarty, jak nie teraz ro kiedy...
10 kwietnia 2018; 07:43