Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Guardiola: Poczwórna korona nie jest możliwa
6 kwietnia 2019; 21:15, iamblue

Pep Guardiola po meczu z Brighton odpowiedział na kilka pytań od dziennikarzy na temat m.in zmiany Walkera czy stanu zdrowotnego Agüero.

Awans do finału:

- Jestem szczęśliwy z tego powodu. Nasz sezon potrwa kolejny tydzień dłużej i cieszymy się z tego.

O meczu:

- To był półfinał. Brighton to świetnie zorganizowany zespół, z bardzo niebezpiecznymi stałymi fragmentami gry. Naraziliśmy się na zbyt wiele niebezpiecznych sytuacji. Jesteśmy w finale.

Poczwórna korona:

- Nikt wcześniej tego nie dokonał więc dlaczego my mielibyśmy. To jest prawie niemożliwe żeby wygrać wszystko - taka jest prawda.

Zmiana Walkera:

- Nie widziałem incydentu z Kylem. Zmieniłem go, ponieważ miał problemy ze ścięgnem. 

Co z Agüero:

- Jest w dużo, dużo lepszej kondycji. Nie trenował z nami więc zobaczymy. Może będzie gotowy na Tottenham lub Crystal Palace.

Porównanie do Sir Alexa Fergusona:

- Uważacie, że możemy zagrać 60 meczów i każdy z nich na fantastycznym poziomie? Nikt nie jest w stanie tego dokonać. Sir Alex Ferguson wygrał potrójną koronę lecz również nie każdy mecz był doskonały. To nie działa w ten sposób.

 

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(5)
Najważniejsze to grać dobrze, a z Totkami będzie ciężej niż nam się wszystkim wydaje. Nowy stadion, jakaś próba udowodnienia czegoś za wszelką cenę, ale ja na ich miejscu skupiłbym się na top4, bo wylądują w LE z tym swoim nowym gniazdem.
7 kwietnia 2019; 17:02
Wiadoma rzecz, że zdejmuje presję. Teraz najważniejsze to wygrać z Tottenhamem
6 kwietnia 2019; 23:15
Sama wypowiedź Guardioli jest zrozumiała. Zdejmuje presję z drużyny. Piłkarze mają się skupić na najbliższych meczach, a nie rozmyślać o tym, że mogą przejść do historii.
6 kwietnia 2019; 22:01
Gdybyśmy zdobyli "chociaż" potrójną angielską koronę, to i tak byłby historyczny wyczyn. Zdaje się żadnemu klubowi angielskiemu w historii nie udało się wygrać w jednym sezonie jednocześnie Mistrzostwa i zdobyć zarówno FA Cup i EFL Cup
6 kwietnia 2019; 22:00
Ciekawe czy Walker rzeczywiście kontuzjowany czy Pep nie chciał przyznać, że go zdjął za ten incydent
6 kwietnia 2019; 21:19