Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Guardiola: My również zagraliśmy dobry mecz
7 grudnia 2017; 02:12, Dominique1621

Mimo pierwszej w tym sezonie porażki, Pep Guardiola po meczu z Szachtarem dostrzegł wiele pozytywów.

- Gratulacje dla Szachtara, zagrali dobry mecz, ale my również.

- Zaczęliśmy w porządku, ale ich pierwszy gol był wspaniały, a przy drugim myślę, że nie broniliśmy zbyt dobrze.

- Jednak walczyliśmy, jestem bardzo zadowolony z powodu Tosina, Brahima i Phila, tego, jak dobrze zagrali w Lidze Mistrzów przeciwko naprawdę dobremu zespołowi jak Szachtar Donieck.

- To obiecujący i utalentowani zawodnicy i ludzie to zobaczyli. Przyjechaliśmy tutaj po wygraną, nie udało się, ale walczyliśmy do końca.

- Mieliśmy już awans, więc zagraliśmy jednym zawodnikiem z przodu i spróbowaliśmy zmienić kilka rzeczy.

- W budowaniu akcji wspierał nas Fernandinho, bo Tosin i Mangala mają inną specyfikę gry-udanie kreowaliśmy sobie przestrzeń z przodu, ponieważ oni solidnie spisywali się w obronie. Jestem zadowolony i szczęśliwy z naszego występu.

W poniedziałkowym losowaniu par 1/8 finału Champions League City może trafić na FC Basel, Bayern Monachium, Juventus, Sevillę, FC Porto albo Real Madryt. Boss Obywateli zapewnił jednak, że nie można teraz oceniać przeciwnika, bo w ciągu nadchodzących dwóch miesięcy wiele może się zdarzyć.

- Obecnie jest dużo rozmów o losowaniu Champions League, które opierają się na tym, jak zespoły wyglądają w tym momencie, w konkretnym dniu.

- Możesz być dobry dzisiaj, a w lutym będziesz przeżywał katastrofę, albo na odwrót. Nie będzie łatwo, w grze dalej są trzej trudni rywale (Real, Barcelona, Bayern), zresztą tak samo jak inni. Tak czy inaczej spróbujemy.

- Teraz odpoczniemy i będziemy przygotowywać się do niedzielnego meczu.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(1)
Z tym szczęściem po meczu chyba trochę przesadził. Nie mam do chłopaków większych pretensji choć do szczęścia mi daleko. Zagrali jakby im się nie chciało. Takie ogólne wrażenie po meczu.
7 grudnia 2017; 15:06