Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Efektowne zwycięstwo Manchesteru City w Rotterdamie
13 września 2017; 23:04, MCFC89

Manchester City z przytupem rozpoczął tegoroczną edycję Ligi Mistrzów i rozgromił w wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki fazy grupowej Feyenoord Rotterdam 4:0.

Spotkanie rozgrywane na de Kuip rozpoczęło się fantastycznie dla podopiecznych Pepa Guardioli, bowiem już w 2 minucie gry do siatki trafił John Stones.

W kolejnych minutach The Citizens kontrowali grę, a trafienia bramkostrzelnego duetu - Sergio Aguero - Gabriela Jesusa pozwoliły uzyskać bezpieczną przewagę do przerwy.

Po zmianie stron Manchester City spokojnie kontrolował przebieg spotkania, ale nie forsował zawrotnego tempa. 

W 63 minucie do siatki mistrza Holandii ponownie trafił John Stones i ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Manchesteru City.

Feyenoord Rotterdam - Manchester City 0:4 (0:3)
0:1 Stones 2'
0:2 Aguero 10'
0:3 Jesus 35'
0:4 Stones 63'

Feyenoord Rotterdam: Jones, St. Juste, van der Heijden, Boëtius, El Ahmadi (c), Vilhena, Nelom, Berghuis (Toornstra 46'), Amrabat (Larsson 78'), Kramer (Vente 71'), Botteghin.

Manchester City: Ederson, Walker, Stones, Otamendi, Mendy, Fernandinho (Sane 72'), De Bruyne, Bernardo, Silva (c) (Delph 67'), Jesus, Aguero (Sterling 67')

Żółte kartki: St. Juste, Kramer, Vilhena, Botteghin - De Bruyne

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(8)
Zamiast skomentowac postawe druzyny, to komentujesz nicki kolegow... xd
14 września 2017; 16:19
PS, nie wszyscy musza sie nazywac tak jak ty wacek, to jest dopiero orginalny nick xd.... Zreszta co ci to przeszkadza? OMG.
14 września 2017; 16:18
Prawda jest tak, że ani widowisko, ani nasza postawa dupy nie urywało, no ale gra się tak jak przeciwnik pozwala. Po Feyenoordzie została jedynie nazwa. We wczorajszym składzie, grał tylko jeden kopacz z jako takim doświadczeniem w LM, reszta to debiutanci.
4:0 na wyjeździe robi wrażenie, wciąż jednak za dużo niedokładności, gry w poprzek zamiast do przodu i wszystko wydawało mi się czasami za wolne, za ślamazarne. Zwycięzców ponoć się nie krytykuje zwłaszcza po meczu, gdzie we wszystkich aspektach byliśmy lepsi i wszystko było pod kontrolą, jednak prawdziwe testy jeszcze przed nami po wyjściu z grupy z pierwszego miejsca (innej opcji nie ma). Mam nadzieję, że momentami ospałe „ty do mnie ja do ciebie” to wynik tego, że po prostu więcej nie musieli i na mistrzów Holandii to wystarczyło.
Teraz najważniejszy jest mecz z Watford, bo mimo wszystko jak chyba większość kibiców większą wagę przywiązuję do PL niż do LM.
14 września 2017; 12:12
Wszyscy się nazywajcie tak samo, co za młokosy...
14 września 2017; 09:07
Dużo napewno pomogła szybko zdobyta bramka potem chłopaki mogli se już grać z większym luzem i worek z bramkami szybko się otworzył :)
14 września 2017; 07:00
Super wynik brawo Stones :) jednak ten.mecz utwierdzil w przekonaniu ze holenderska pilka to dno Ajax na poziomie legii nie zalapal sie do Ligi Europy. Reprezentacja na ms nie zagra. Nic.dziwnego ze arka czy tam.Lech prawie z Utrechtem wygrali. Feyenoord wyszedl zesrany na mecz a jak sprobowali sie ogarnac bylo juz po.meczu. Gratulacje dla naszych teraz ciezki wyjazd z Warfordem.
14 września 2017; 06:55
Mowilem, ze sie rozkrecaja. Czuje, ze czeka nas ciekawy sezon, oby z sukcesami tym razem. Brawo dla the Cityzens, super inauguracja LM w naszym wykonaniu. C'mon City !!!! ;)
13 września 2017; 23:28
Brawa dla chłopaków za fajny mecz :)
13 września 2017; 23:07