Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Diaz: Mogę jeszcze więcej
8 sierpnia 2017; 18:03, MCFC89

18-letni Brahim Diaz był jedną z najważniejszych postaci w zespole Manchesteru City podczas letnich przygotowań do nowego sezonu.

Hiszpański pomocnik pojechał wraz z pierwszym zespołem City na tournee do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaprezentował się ze świetnej strony w pojedynkach z Realem Madryt i Tottenhamem, strzelając bramki w obu spotkaniach.

Za Diazem kilka świetnych dni i teraz utalentowany piłkarz nie ukrywa, że chciałby regularnie grać dla pierwszego zespołu Obywateli.

- Czuję się naprawdę dobrze. Nasz zespół wykonał świetną pracę przed nowym sezonem i wyglądamy na naprawdę silnych - powiedział Diaz.

- Chcę podziękować wszystkim - fanom i wszystkim w klubie za otrzymane wiadomości. Zespół jest naprawdę dobry. Cieszę się, że jestem tutaj i gram dla City.

- Gra z tym zespołem nie jest trudna, ponieważ zawodnicy, którzy występują w tym klubie, sprawiają, że nie jest to trudne.

- Chcę iść dalej, ciężko trenować i mam nadzieję, że otrzymam szansę, aby wkrótce pokazać na co mnie stać. Zobaczymy. Jestem bardzo zadowolony, ale myślę, że mogę jeszcze więcej.

Diaz nie ukrywa, że jego piłkarskim mentorem i nauczycielem jest kolega z drużyny - David Silva.

- David jest wyjątkowym graczem, ale jest dla mnie kimś szczególnym jako osoba.

- Pomógł mi naprawdę dużo. Często pytam go o profesjonalną piłkę nożną, jak poruszać się na boisku, co mogę zrobić lepiej.... o wszystko.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(2)
Niesamowity młody piłkarz,ale musi być często wystawiany,że zbierał cenne doświadczenie piłkarskie.
9 sierpnia 2017; 12:51
kocur... mam nadzieję że dostanie swoje szanse B)
8 sierpnia 2017; 19:23