Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Co dało przewagę Kogutom?
10 kwietnia 2019; 16:27, iamblue

Fernandinho przyznaje, że podejście obronne sprawiło, że Tottenham zdobył przewagę w meczu. Brazylijczyk potwierdził, że Guardiola swoimi decyzjami taktycznymi starał się skupić drużynę bardziej na przeszkadzaniu przeciwnikom niż na ofensywnej, swobodnej grze - jaka była do tej pory. To sprawiło, że ataki Obywateli nie były wystarczająco szybkie. 

Możecie zauważyć, że graliśmy trochę inaczej, zwłaszcza jeśli chodzi o grę w defensywie, ponieważ zagraliśmy dwoma defensywnymi pomocnikami. Próbowaliśmy zamknąć środek pola, ponieważ ich ataki koncentrowały się właśnie w tym miejscu. Próbowaliśmy i wychodziło nam to dobrze ale pod koniec straciliśmy bramkę. Zobaczymy czy Pep zdecyduje się na taką samą taktykę w meczu rewanżowym. W przeciwnym razie zmienimy taktykę i spróbujemy awansować dalej. Oczywiście, to nie był rezultat, którego oczekiwaliśmy ale to jest Liga Mistrzów. Za tydzień gramy u siebie i spróbujemy. Wszyscy jesteśmy w stanie zagrać lepiej i jak najbardziej jesteśmy w stanie awansować do półfinału - Fernandinho.

Źródło: www.standard.co.uk/foto http://www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(2)
Fernandinho w bardzo mądry sposób skwitował cały mecz. Trafna diagnoza. Zamiast wynurzeń Gundogana o tym, że City nie jest wielką drużyną, Brazylijczyk wskazał na przyczyny taktyczne porażki. Dziwne, że Gundogan nie rozumie, że City nie potrafi grać defensywnie. Siłą City jest huraganowa ofensywa. Każesz grać City defensywnie, to znaczy, że utrącasz główny oręż tej drużyny. Fernandinho ma głowę na karku i w przyszłości może być z niego bardzo dobry menedżer
12 kwietnia 2019; 22:10
Koguty są imo słabsze od nas i jeśli rzucimy się do ataku od początku możemy im strzelić 2/3 bramki, ale no wiadomo to jest piłka nożna.
11 kwietnia 2019; 12:28