Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Carragher: Manchester City miał za łatwo w tym sezonie
15 kwietnia 2019; 14:19, iamblue

Jamie Carragher powiedział, że Obywatele w tym sezonie nie mieli jeszcze okazji aby zmierzyć się z prawdziwymi problemami. Jego zdaniem Manchester City miał zbyt łatwo. Vincent Kompany zapytany o tą wypowiedź odpowiedział następująco:

Jestem pewien, że jeśli się rozejrzysz dookoła to zauważysz różne opinie na ten temat. Ja wiem, że każdy z nas ciężko pracował aby być tu gdzie jesteśmy. Każdy z nas się dobrze przygotowuje i dzięki temu jesteśmy tak świetnym zespołem. Wygrana to wygrana - nieważne czy przychodzi łatwo czy trudno. Nasz następny mecz będzie inny, ale w porządku. To jest długi sezon.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(2)
Wiecie co? Lubię Liverpool a nie lubię Manchesteru United, ale ten typ jest tak *****iajacy. Nie ma podbicia imo do Ferdinanda zarowno jako dziennikarz a tym bardziej piłkarz. Vidic za najlepszych czasów też mógłby mu tylko pałkę to polizania wystawić. Zaraz będzie że to legenda a my żadnych legend nie mamy, ale ten typ gada takie rzeczy, że czasem wolę że nie mamy takich wyraźnych legend (wiem że mamy ale chodzi mi o to że dla przeciętnego kibica więcej powie nazwisko Carraghera niż naszej legendy), bo jakbyśmy mieli tak gadającego gościa to tylko wstyd za niego. My mieliśmy za łatwo? Pff nie rozśmieszaj mnie. Może trochę farta w losowaniach, ale co do kontuzji to już inna para kaloszy.
15 kwietnia 2019; 17:12
No tak, kontuzje KDB i granie półśrodkami na lewej obronie, ale ten jełop i tak powie, że za łatwo. Zwłaszcza jak grają Live zero poważniejszych kontuzji poza Gomezem. Idź Pan w ch..., Panie Carragher.
15 kwietnia 2019; 14:21