Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Cancelo piłkarzem City. Pierwszy wywiad
8 sierpnia 2019; 12:03, AlexForest99

Joao Cancelo to portugalski prawy obrońca, który dołączył do Manchesteru City z Juventusu. Natomiast w drugą stronę powędrował Danilo. 25-latek podpisał kontrakt na sześć lat. W wywiadzie udzielonym bezpośrednio dla City możemy usłyszeć od Cancelo:

- Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. Mogę teraz doświadczyć angielskiej piłki. To duży krok dla mojej kariery.

- Na moją decyzję miało wpływ wiele rzeczy. Najbardziej zachęcił mnie styl, w jakim gra drużyna przez ostatnie lata. Wierzę, że taki styl pasuje do mnie, ale będę musiał najpierw się zaadaptować. Jestem bardzo ofensywnym obrońcą, granie wysoko daje mi wiele radości. Uważam się za bardzo zdolnego technicznie zawodnika.

- Jestem podekscytowany grą w Premier League. Grałem już z angielskimi drużynami w meczach towarzyskich. Atmosfera jest wspaniała, nie mam wątpliwości, że to najlepsza liga na świecie.

- Bernardo Silva to mój przyjaciel. Jeśli dobrze pamiętam, graliśmy razem mniej więcej osiem lat. Bardzo podziwiam jego grę. Ten fakt pomoże mi, łatwiej wejść do drużyny. Czasem rozmawialiśmy o City i grze w Premier League.

- Uważam City za niemal perfekcyjną drużynę. Sposób, w jaki atakują, jednocześnie zabezpieczając tyły, do tego cały czas stosując wysoki pressing. To jest styl, który podoba się widzom.

- Mam dwa psy, uwielbiam je. Tyson i Price, Rottweiler i Chow Chow są dla mnie jak dzieci. Za każdym razem, gdy wracam do domu po treningu, one zawsze mnie uspakajają i dają wiele radości.

- Życie w Manchesterze może być na początku trudne. Nadal uczę się angielskiego, muszę się poprawić, żeby mówić płynnie. Interakcje są bardzo ważne.

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(3)
Naprawdę dobry ruch. Witamy Joao
8 sierpnia 2019; 18:52
Dobry ruch. Czekam na pierwsze szarże .
8 sierpnia 2019; 17:16
Jak ktoś mówi, że on będzie tylko do ofensywy to niech popatrzy co Pep zrobił, Ołeksem. Jak ominą go kontuzje to to będzie bestia na PO. Świetny ruch zarządu. C'mon City!
8 sierpnia 2019; 16:39