Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Bayern otrzymał pozwolenie na rozmowy z Sane
15 maja 2019; 12:05, iamblue

Bayern Monachium rozpoczął dyskusję z Manchesterem City na temat potencjalnego, letniego transferu Leroy'a Sane. Duncan Castles pisze w Daily Record:

- Mistrzowie Bundesligi otrzymali zgodę na rozmowę z przedstawicielami reprezentanta Niemiec, w celu uzgodnienia warunków umowy. Stanowisko Manchesteru City w sprawie Sane, jest doskonałą okazją dla innych, wielkich, europejskich klubów. Podczas gdy mistrzowie Anglii woleliby zatrzymać Niemca w klubie, ten odrzucił serię propozycji przedłużenia kontraktu, który wygasa w 2021 roku. 

Txiki Begiristain nie chce ryzykować sytuacji, w której kontrakt wygasa, a Sane odchodzi z klubu za darmo, więc powiedział kolegom, że prawdopodobnie będzie zmuszony do sprzedania go w nadchodzącym okienku transferowym.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(10)
Szkoda w uj że chce odejść to jest potencjał na lata!ale jak już to do innej ligi niech będzie ten Bayern bo smutno by się patrzyło jak by strzelał przeciwko nam w lidze...
16 maja 2019; 00:09
Jesus zostanie. Z nim to akurat easy. Wie że będzie miał pierwszy skład po Aguero i wcale nie tak mało minut już teraz. Dużo gorzej z Sane ale myślę że też zostanie. Ponoć dogadali się z PG.
15 maja 2019; 21:32
W ogóle Sane i Sane, a o transferze Jesusa cicho. Może chociaż on zostanie.
15 maja 2019; 17:45
bob
Miałem nadzieję, że Sane złapie pod koniec sezonu formę i rozmowy o transferze się skończą. Tak się jednak nie stało. Wymownym było także niewpuszczenie Sane do gry w ostatnim meczu regularnego sezonu, nawet wówczas gdy zwycięstwo było już pewne. Mimo tego, a także słabego całego sezonu nie spieszylbym się z jego sprzedażą, chyba że na stole pojawi się konkretna oferta min. 100 mln.
15 maja 2019; 17:20
Lubię typa, to jeden z moich ulubionych zawodników na świecie, ale tutaj potrzebni piłkarze, którzy zostawia serducho na boisku, szczególnie jak będziemy walczyć w następnym sezonie z takim Liverpoolem. Jak dla mnie powinien wziąć przykład z Zinchenki- nawet władze klubu powiedziały mu, że lepiej dla niego będzie jak odejdzie, a on został i walczył aż dostał szansę i ją świetnie wykorzystał bo zaczął grać jak rasowy lewy obrońca. Nie wiem czy w Bayernie będzie mu lepiej, ale no to jego wybór.
15 maja 2019; 16:54
Coś mi tu nie pasuje... Przecież Bayern nie wydaje takich kroci za zawodników! Fakt kupili ostatnio Lucasa Hernandeza za 80 mln ( rekord transferowy- poprzedni 40 mln ), ale choćby z uwagi na to transfer Sane do nich wydaje się mało prawdopodobny. No chyba, że nasz zarząd sfrajerzy i zgodzą się by sprzedać Sane za jakąś śmieszną kwotę. Oczywiście to wszystko wróżenie z fusów, ale na ceremonii mistrzowskiej Guardiola z Sane rozmawiali niezwykle przyjacielsko. Sane oczywiście nie grał regularnie w drugiej części sezonu, więc powód do odejścia jest, ale może zawodnik jeszcze powalczy
15 maja 2019; 12:55
Mi się wydaje, że min. 120 baniek za niego.
15 maja 2019; 12:35
Nie podoba się to nic nie zrobimy. Lepiej teraz sprzedać to za 100 niż za rok za 40
15 maja 2019; 12:27
Mam nadzieje ze nie bedziemy tego żałować.
15 maja 2019; 12:18
Hehe jego szczytem jest granie w drużynie oldbojów