Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Bayern nie odpuszcza
10 października 2019; 17:55, scarlet

Latem cała piłkarska Europa żyła rzekomym transferem Leroy Sane do Bayernu Monachium. Próba pozyskania przez Bawarczyków 23- letniego byłego zawodnika Schalke 04 Gelsenkirchen spełzła na jednak na niczym. Jednym z powodów takiego obrotu sprawy była kontuzja kolana, której skrzydłowy doznał w jednym z ligowych meczów i która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Wydaje się jednak, że karuzela transferowa z udziałem Sane zaczyna kręcić się na nowo.

Jak dowiadujemy się z niemieckiego bulwarowego dziennika „Bild”, Bawarczycy wcale nie zrezygnowali z reprezentanta Niemiec. Ta sama gazeta donosi o tajnym spotkaniu doradcy Bayernu Monachium Giovanniego Branchiniego i Davida Gardnera reprezentującego samego zawodnika. Spekuluje się, że na owym spotkaniu omawiana była kwestia przeprowadzki Sane z Etihad Stadium na Säbener Strasse.

Czy transfer ten dojdzie do skutku już w zimowym okienku transferowym? Nie wiadomo. Jedną z przeszkód może okazać się kwota, którą włodarze mistrzów Niemiec musieliby wyłożyć, chcąc zasilić swoje szeregi Leroyem Sane.

Z lektury „The Sun” dowiadujemy się bowiem, że kierownictwo City jest gotowe usiąść do stołu negocjacyjnego w sprawie przedwczesnego rozwiązania kontraktu ze swoim zawodnikiem tylko wtedy gdy, zarządzający klubem ze stolicy Bawarii wyłożą na stół bagatela...154 miliony euro (140 mln funtów).

Ostatnio pytany o ewentualny transfer Sane do Monachium dyrektor generalny Bayernu Karl-Heinz-Rummenigge podkreślił, że obecnie nie zajmuje się tą sprawą: Szczerze mówiąc, nawet nie zwracam na niego uwagi, ponieważ nie mówię publicznie o zawodnikach, którzy nadal mają ważny kontrakt z innym klubem. Na mocy statutu FIFA jest to niedozwolone i będę się tego zawsze trzymał.

Źródło: www.weltfussball.de / Foto: manchestercity.pl


KOMENTARZE(2)
Nie wiadomo jaka jest sytuacja może Sane rzeczywiscie chce odejsc za wwszelką cenę. Ale ten sezon pokazuje jak bardzo go nam brakuje. :/ Pep popelnil błąd kiedy Sane gra non stop gra super ale kiedy zaczal rotowac i Sane czesto siedzial na lawce to jak wchodzil to rzeczywiście grał słabo. Ale jedno jest pewne jeśli wypuscimy taki diament Pep go odkryl doszlifowal to bedziemy tego bardzo dlugo żałować ale jak pokazal przyklad Balo albo Yaya żaden piłkarz nie jest wazniejszy niz klub.
12 października 2019; 14:27
Napiszę krótko- dać Sane taką tygodniówkę jak Sterlingowi. Powinno zadziałać i zostanie w Manchesterze City
11 października 2019; 20:09