Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Alves: Neymar namówił mnie na transfer do Paris Saint-Germain
7 sierpnia 2017; 11:03, MCFC89

Defensor Paris Saint-Germain, Daniel Alves, zanim podpisał umowę z paryskim klubem, przez długi czas łączony był z przenosinami do Manchesteru City.

Doświadczony Brazylijczyk zerwał umowę z Juventusem i wszystko wskazywało, że przeniesie się na Wyspy Brytyjskie.

Ostatnie 34-latek podpisał umowę z PSG i jak wyznaje duży wpływ na taki obrót spraw miał jego rodak - Neymar, który także przeniósł się do Paryża.

- Rozmawiałem z Neymarem o możliwości transferu do Paris Saint-Germain. Polecił mi przyjechać do Paryża i zasugerował, żebym przyszedł do PSG. Powiedziałem, że chcę opuścić Juventus i myślę o przeprowadzce do Francji - wyznał Alves.

- Neymar na pewno zmieni sytuację PSG. Fakt, że oczekiwania wokół niego są ogromne jest nieuniknione, ale jego wielkość wszystko zrekompensuje.

- Wybrałem PSG z różnych powodów. Kiedy przeszedłem do Juventusu, nie konsultowałem się z nikim. To było trudne dla mojej żony. Mieszkała w Paryżu i lubi to miasto.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk / Foto: www.psg.fr


KOMENTARZE(3)
Jestem rozczarowany,że nie ma u nas Daniego Alvesa,ponieważ to naprawdę fantastyczny i doświadczony obrońca ,ale to że nie ma go tutaj z nami zostało wynagrodzone transferami Danilo i Kyle Walkera,którzy także są rewelacyjnymi zawodnikami.
9 sierpnia 2017; 12:39
bob masz rację
7 sierpnia 2017; 17:07
bob
I bardzo dobrze się stało, Kyle Walker to zdecydowanie lepszy wybór niż Alves.
7 sierpnia 2017; 16:27