Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Alves ciągle otwarty na przenosiny do Manchesteru City
7 listopada 2017; 18:40, MCFC89

Defensor Paris Saint-Germain, Daniel Alves wyznał, że w dalszym ciągu jest zainteresowany przenosinami do Manchesteru City.

Reprezentant Brazylii był intensywnie łączony z przenosinami na Wyspy Brytyjskie, po tym jak rozwiązał swoją umowę z Juventusem, ale ostatecznie zdecydował się na podpisanie umowy z wicemistrzem Francji.

- Było wiele rzeczy do rozważenia, ale ostatecznie wybrałem PSG - powiedział 34-letni Alves na łamach FourFourTwo.

- Możliwość pracy z Pepem Guardiolą, była głównym powodem, który sprawiał, że rozważałem grę w Manchesterze City.

- Z drugiej jednak strony miałem bardzo dobrą okazję, aby dołączyć do bardzo dobrych przyjaciół w PSG, w niesamowitym mieście i klubie, który ma wielki potencjał. Czułem, że mogę pomóc dodać temu klubowi wielu pozytywnych rzeczy, które wykraczają poza futbol.

- Właśnie to sprawiło, że poczułem, iż powinienem wybrać Paryż kosztem Manchesteru. Nie ukrywam jednak, że jestem pełen podziwu dla Pepa i chętnie zagrałbym w Premier League w przyszłości.

Źródło: www.fourfourtwo.com / Foto: www.psg.fr


KOMENTARZE(2)
Pisząc ironicznie to należy podziwiać Alvesa. Gość ma w tej chwili 34 lata. Jak skończy mu się obecny kontrakt z PSG będzie miał 36 lat. I co on chce przyjść w tym wieku do Premier League i to jeszcze do Manchesteru City? Od tego towarzystwa z Neymarem to już kompletnie chyba powywracało się mu w głowie. Widać przerost ego. Dobrze, że nie przyszedł do nas w minionym okienku transferowym.
8 listopada 2017; 21:39
Miał szansę dołączyć do nas przed sezonem lecz tej opcji nie wykorzystał i przyszedł Walker więc temat jego przyjścia jest zamknięty :)
8 listopada 2017; 15:09