Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
13 Hat-Trick Agüero w barwach City
19 sierpnia 2018; 20:23, scarlet

W rozegranym dzisiaj meczu z Huddersfield Town najlepszy napastnik Manchesteru City Sergio Agüero zdobył swój 13 Hat-Trick w koszulce klubu z niebieskiej części Manchesteru, ale jak sam przyznał nie miał o tym pojęcia, że aż tak często udawało mu się trafiać 3 razy do bramki przeciwnika w jednym meczu.

Fenomenalny Argentyńczyk w swojej kolekcji ma już 5 zdobytych bramek w tym sezonie włączając w to dwie w wygranym meczu o Tarczę Wspólnoty z Chelsea.

Zapytany przez dziennikarzy o swój najnowszy wyczyn, Kun powiedział:

- Hat-Trick numer 13? WOW! Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się strzelić trzy brami, ale najważniejsze jest to żeby drużyna wygrywała.

- Zanim zdobyłem swoją trzecią bramkę próbowałem trafić do siatki dwa lud trzy razy i kiedy trafiłem w słupek pomyślałem, że może nie wpaść, ale w końcu osiągnąłem cel

- Wiem, że podania krzyżowe Benjamina są bardzo dobre i po prostu chciałem być na miejscu.

Źródło: www.mancity.com / Foto: www.mancity.com


KOMENTARZE(4)
bob
Aguero to zupełnie wyjątkowy zawodnik i w interesie klubu jest zatrzymać go na jak najdłużej. Myślę, że mógłby on nawet zostać w klubie po zakończeniu pięknej kariery. Tymczasem jednak klub powinien zaproponować mu nową umowę do 2022 lub 2023 r.
22 sierpnia 2018; 18:12
Też bardzo bym chciał by Kun został jak najdłużej.... Am nadzieję że klub zrobi wszystko by go zatrzymać a jeżeli nie to mam nadzieję że sprowadzimy godnego następcę tej samej klasy co Aguero
21 sierpnia 2018; 09:12
Shearera wyprzedzi ale raczej Kane wszystkich przebije w przyszłości
20 sierpnia 2018; 11:55
Aguero jest bezcenny. Klub powinien zrobić wszystko by przekonać go by nie opuszczał nas w 2020 roku
19 sierpnia 2018; 21:18