Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
1/2 FA Cup
5 kwietnia 2019; 15:22, iamblue

Pep Guardiola przemówił dziś do mediów przed jutrzejszym meczem z Brighton. Trener wypowiedział się m.in. na temat stanu zdrowia zawodników oraz o tworzeniu nowej historii w Manchesterze.

Dlaczego drużyna po jutrzejszym meczu zostaje w Londynie?

- Chcemy w ten sposób uniknąć niepotrzebnego zamieszania z podróżowaniem. Trzy dni po meczu z Brighton gramy z Tottenhamem również w Londynie więc myślę, że to nie jest zły pomysł.

Stan zdrowia Agüero:

- Sergio jest prawie zdrowy i uda się z drużyną do Londynu.

Co z Mendym:

- Trenował z nami bez problemów przez ostatni tydzień więc jest to dla nas świetna wiadomość. Potrzebujemy pomocy wszystkich nie tylko Benjamina. Sam Mendy nie jest w stanie pomóc nam wygrać czegoś więcej.

Guardiola raczej negował możliwość jego występu w jutrzejszym pojedynku.

Kontuzja Zinchenko:

- Chyba wczoraj opublikował oświadczenie w tej sprawie. 12 lub 10 dni i mamy nadzieję, że wróci.

Na temat biletów które nie zostały w całości wyprzedane na jutrzejszy mecz:

- Nie wiem jaki jest tego powód. Być może klub jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli kibice mogą przyjechać na jutrzejszy mecz to przyjadą, jeśli nie mogą to nie przyjadą. Może to być z różnych powodów.

Gest Sterlinga:

- Piękna postawa, takie uczynki sprawiają, że ludzie stają się lepsi i mają bardzo dobry przykład. Piłkarze to też zwykli ludzie. Podoba mi się to.

Kto zagra jutro jako lewy obrońca:

- Prawie zdecydowałem i oczywiście nie mogę powiedzieć kto to będzie.

O tworzeniu nowej historii w Manchesterze City:

- Naprawdę nie wiem. Powtarzałem to wiele razy - wciąż mamy mały doświadczenie w kwestii zdobywania wielu trofeów. Jeżeli jesteś w stanie walczyć do końca sezon po sezonie o trofea, zdobywasz większe doświadczenie i oczywiście klub staje się dużo lepszy. Zobaczymy czy jesteśmy w stanie wspiąć się na wyższy poziom.

Początek meczu jutro na Wembley o godzinie 18:30.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl


KOMENTARZE(4)
Klub powinien pomyśleć o organizowaniu wyjazdów na takie mecze dla fanów zza granicy ( hotel, przelot, wiadomo- bilet na mecz )
5 kwietnia 2019; 18:04
Czytałem gdzieś komentarz, że bilety się nie wyprzedały, bo kibiców po prostu nie stać żeby kupować bilety na mecze, które są co trzy dni. Jesteśmy najbardziej zapracowanym klubem w premier league, a duża część kibiców to klasa średnia i pewnie wolą sobie zaoszczędzić na ligę mistrzów czy na coś.
5 kwietnia 2019; 17:53
Aguero pewnie dlatego poleci z drużyną żeby być gotowym na Tottenham. Jutro pewnie Jesus zagra.
5 kwietnia 2019; 15:32
Aguero pewnie jutro rozpocznie mecz na ławce i będzie traktowany jako ostatnia deska ratunku. Oby nie trzeba było po nią sięgnąć. Nie wiem co Guardiola wymyśli z LO. Chyba Danilo, albo system 3-5-2
5 kwietnia 2019; 15:26